O nás

Vítejte na internetových stránkách naší zubní ordinace, ve které nabízíme ucelený program preventivní péče, cílený na získání zdravých zubů a dásní.
Nabízíme profesionální služby nejen v preventivní, ale i v protetické a záchovné stomatologii.

Prvořadou snahou je, aby se pro Vás návštěva zubní ordinace nestala nepříjemným zážitkem. Ošetření dosažené místním znecitlivěním je prioritou šetrného a bezbolestného ošetření a tím spokojeného pacienta. Používáme jen ty nejkvalitnější stomatologické materiály od renomovaných dentálních firem a tím poskytujeme zubní péči na profesionální úrovni s vynikajícími výsledky.
Jsme schopni zajistit panoramatické (OPG) i digitální (RVG) snímky umožňující přesnější diagnostiku a snazší interpretaci pacientovi.
Zubní lékařství je dynamicky se rozvíjející obor, proto sledujeme nové technologie a neustále
se vzděláváme.
Naší vizí je zajistit ošetření všech pacientů, a to nejen dospělých, ale i těch dětských. Jejich ošetřování je poněkud složitější a vyžaduje trochu jiný přístup, ale s trochou trpělivosti se dá vše zvládnout bez velkých stresujících zážitků, které si potom nese malý pacient
s sebou celý život. V ideální situaci k nám chodí na ošetření celé rodiny včetně dětí, protože udržet jejich zdravý chrup se daří jen při dobré spolupráci s rodiči.
Zajišťujeme maximální servis a pohodlí pro vaše ošetření. Naší odměnou je spokojenost pacientů, kteří se těší na příští návštěvu u nás.
Spolupracujeme se špičkovou zubní laboratoří, která disponuje nejmodernějším vybavením.

 

Dentální hygiena

Dentální hygiena je relativně mladý obor, v zahraničí zcela běžný a pro Vaše zdraví, troufneme si říci, základní péčí, kterou by měl každý uvědomělý pacient dostat. Dentální hygiena se zabývá prevencí a léčbou počátečních stádií kazu a onemocnění parodontu. Většina lidí chce mít zdravé a krásné zuby a právě to, jak si je udržet co nejdéle, Vás naučíme. Správnou péčí o Vaše zuby dokážeme předejít mnoha nepříjemným zákrokům u zubaře, předejít "paradontóze"a následné ztrátě zubů. Spektrum zákroků je velmi široké. Těmito preventivně léčebnými zákroky se šetří i peněženka našich klientů, protože se stále častěji ukazuje, že je mnohem levnější důsledná prevence, než náhrada již ztracených zubů. Dentální hygiena kromě léčebných zákroků zahrnuje i řadu estetických úprav
jako například odstraňování pigmentů ze zubů pomocí pískovače PROPHYflex, bělení zubů nebo lepení šperků.
Pokud stále ještě nejste zcela přesvědčeni, že byste si měli čistit zuby, ještě jednou si položme otázku: „Proč si čistit zuby." Odpověď je jasná - ....zubní plak i zubní kaz vede k bolestem zubů a dásní, .... způsobuje zápach z úst, ... byť příjemný a krásný vzhled, ale zapáchající dech, odradí od komunikace, ....s nevoňavými ústy se špatně líbá,....bezzubá čelist nikoho neoslní,
....bez zubů se nedá jíst vše nač máme chuť, ....se zuby se lépe mluví,....
....a jistě sami najdete plno dalších důvodů.

 

Spektrum výkonů dentální hygieny

Odstranění zánětu dásní a projevů "paradentózy".

Profesionální odstraňování povlaků a zubního kamene.

Odstranění pigmentací.

Bělení zubů.

Leštění výplní.

Lepení dentálních šperků.

Lokální fluoridace.

Individuální instruktáž zubní hygieny.

Péče o dětské pacienty.

Péče o ženy v těhotenství.

Výživové poradenství pro snížení kazivosti.


 


KontaktPediatrie JH
MUDr. Jindřich Slanina
MUDr. Jindřich Slanina, ml.
Telefon: +420 384 361 740

Stomatologie JH
MUDr. Eva Slaninová
MUDr. Oldřich Slanina
Telefon:+420 384 391 774